Children’s electric quad bike XMX-607/Children’s electric quad bike/Children’s electric quad bikes with remote control/Children’s quad bike (Children’s electric car)
920,00 ₾ Original price was: 920,00 ₾.720,00 ₾Current price is: 720,00 ₾.
🔸 Choose your desired color
| Weight | N/A |
|---|---|
| Color |
Blue ,Green ,Red |
SKU:
N/A
Categories: Kids Electric Car, Remote Controlled Cars, Remote Vehicles, Ride-Ons & Electric Toys
Tags: საბავშვო ელექტრო კვადროციკლი, საბავშვო ელექტრო მანქანები, საბავშვო კვადროციკლი
Description
| Model: | XMX-607 |
| Material: | ABS plastic |
| Tire material: | Plastic |
| Seat material: | Eco-leather + belt |
| Energy: | Battery |
| Battery: | 12V7AH |
| Number of motors: | 2 |
| Charging time: | 3-4 hours |
| Working time Time: | 30–60 min |
| Number of seats: | 2 |
| Size: | 124.6 x 90.2 x 73.8 cm |
| Functions: |
|
| Suitable age: | 2 to 8 years old |
| Color: | Green, red, blue. |
| Max. Load: | 50 kg |
| Weight: | 22 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
-35%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Red
White
Children’s electric car Mercedes AMG KY-6688/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Red
Children’s electric motorcycle R1250/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
Children’s racing electric car/Children’s racing cars with remote control/Electric car for children (Children’s racing car/Children’s electric karting)
SKU:
BTGE4
Drift car 18 km/h high speed model/Drift car with battery and drift tires/Remote control drift car/Remote and remote control cars SlideStorm RC
SKU:
SlideStormRC
-23%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Red
White
Electric car Bentley YT-3688/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
Electric car Bugatti 806-R/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
SKU:
806-R/10
