Electric car Bentley YT-3688/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
650,00 ₾ Original price was: 650,00 ₾.499,00 ₾Current price is: 499,00 ₾.
🔸 Choose your desired color
| Weight | N/A |
|---|---|
| Color |
Black ,Red ,White |
Description
| Model: | YT-3688 |
| Number of seats: | 1 |
| Number of motors: | 4 |
| Size: | 115*61*50 cm |
| Functions: |
|
| Suitable age: | 2 to 6 years old |
| Color: | Black, red, white. |
| Maximum load: | 45 kg |
| Weight: | 19 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
-17%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
White
Children’s electric motorcycle V9R/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Green
Red
Children’s electric quad bike XMX-607/Children’s electric quad bike/Children’s electric quad bikes with remote control/Children’s quad bike (Children’s electric car)
Children’s racing electric car/Children’s racing cars with remote control/Electric car for children (Children’s racing car/Children’s electric karting)
SKU:
BTGE4
Electric car Bugatti 806-R/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
SKU:
806-R/10
-16%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
White
Toyota electric car YLT6688-2/children’s electric cars with remote control/electric car for older children with lights and sound effects
Twisting Climb Two-Way Rotating Variable Car with Remote Control/ All-terrain Remote Control Car with Rechargeable Battery/ Remote and Remote Control Cars
SKU:
2002831
