Children’s electric motorcycle 800rc/children’s electric three-wheeled motorcycle/children’s electric motorcycles/electric motorcycle for children with lights (children’s electric car)
650,00 ₾ Original price was: 650,00 ₾.450,00 ₾Current price is: 450,00 ₾.
🔸 Select the desired color
| Weight | N/A |
|---|---|
| Color |
Blue ,Red |
Description
| Model: | 800rc |
| Material: | Plastic, Iron |
| Tire material: | EVA rubber |
| Seat material: | Eco-leather |
| Energy: | Battery |
| Battery: | 12V 12Ah |
| Number of motors: | 2 |
| Maximum speed: | 7 km/h |
| Working time: | 30–60 min |
| Number of seats: | 1 |
| Size: | 125 x 63 x 70 cm |
| Functions: |
|
| Suitable age: | 3 to 8 years old |
| Color: | Red, blue. |
| Max. Load: | 30 kg |
| Weight: | 15 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
White
Children’s electric car Toyota JM-2199A/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Red
Children’s electric motorcycle R1250/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
-17%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
White
Children’s electric motorcycle V9R/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Green
Red
Children’s electric quad bike XMX-607/Children’s electric quad bike/Children’s electric quad bikes with remote control/Children’s quad bike (Children’s electric car)
-29%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Red
Children’s two-seater electric car AT-1719-1/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for older children with lights and sound effects
-23%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Red
White
Electric car Bentley YT-3688/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
Electric car Bugatti 806-R/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
SKU:
806-R/10
-16%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
White
