Children’s two-seater electric car AT-1719-1/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for older children with lights and sound effects
1 200,00 ₾ Original price was: 1 200,00 ₾.849,00 ₾Current price is: 849,00 ₾.
🔸 Choose your desired color
| Weight | N/A |
|---|---|
| Color |
Black ,Red |
Description
| Model: | AT-1719-1 |
| Material: | ABS plastic |
| Tire material: | EVA rubber |
| Seat material: | Leather + belt |
| Energy: | Battery |
| Battery: | 12V10ah |
| Number of engines: | 4 |
| Charging time: | 3-4 hours |
| Number of seats: | 2 |
| Size: | 135 cm x 86 cm x 52 cm |
| Features: |
|
| Suitable age: | 1 to 8 years old |
| Color: | Red, black. |
| Max. load: | 45 kg |
| Weight: | 20 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
White
Children’s electric car Toyota JM-2199A/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
-17%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
White
Children’s electric motorcycle V9R/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Green
Red
Children’s electric quad bike XMX-607/Children’s electric quad bike/Children’s electric quad bikes with remote control/Children’s quad bike (Children’s electric car)
Drift car 18 km/h high speed model/Drift car with battery and drift tires/Remote control drift car/Remote and remote control cars SlideStorm RC
SKU:
SlideStormRC
-23%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Red
White
Electric car Bentley YT-3688/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
RC CLIMBING Kids Car / Off-road Vehicle / Off-road Remote Control Car with Rechargeable Battery / Remote and Remote Control Cars / Radio Controlled Car / R/C Toys
SKU:
2002923
SPRAY Remote Control Toy Jeep / DFT ROAD DRIVE All-terrain Remote Control Vehicle with Rechargeable Battery / Remote and Remote Control Vehicles
SKU:
DFTBT
