Children’s two-seater electric buggy KKL808-2/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
1 200,00 ₾ Original price was: 1 200,00 ₾.999,00 ₾Current price is: 999,00 ₾.
🔸 Choose your desired color
| Weight | 20 kg |
|---|
Out of stock
Description
| Model: | KKL808-2 |
| Material: | ABS plastic |
| Tire material: | EVA rubber |
| Seat material: | Eco-leather + belt |
| Energy: | Battery |
| Battery: | 24V10A |
| Number of motors: | 2 |
| Charging time: | 3-4 hours |
| Working time: | 40-90 min |
| Number of seats: | 2 |
| Size: | 144.78 × 83.82 × 79.50 cm |
| Functions: |
|
| Suitable age: | 2 to 10 years |
| Color: | Black/Orange |
| Max. load: | 60 kg |
| Weight: | 20 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
Children’s racing electric car/Children’s racing cars with remote control/Electric car for children (Children’s racing car/Children’s electric karting)
SKU:
BTGE4
-27%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Yellow
CraZon Hot Rod Kids Car 4×4 Off-Road Vehicle / Off-Road Remote Control Car with Rechargeable Battery / Remote and Remote Control Cars / Radio Controlled Car / Toys
Drift car 18 km/h high speed model/Drift car with battery and drift tires/Remote control drift car/Remote and remote control cars SlideStorm RC
SKU:
SlideStormRC
-23%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Red
White
Electric car Bentley YT-3688/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
-10%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Dark red
Red
White
Electric car BJQ-X7/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
-11%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Blue
