Children’s electric quad bike XMX-607/Children’s electric quad bike/Children’s electric quad bikes with remote control/Children’s quad bike (Children’s electric car)
920,00 ₾ Original price was: 920,00 ₾.720,00 ₾Current price is: 720,00 ₾.
🔸 Choose your desired color
| Weight | N/A |
|---|---|
| Color |
Blue ,Green ,Red |
SKU:
N/A
Categories: Kids Electric Car, Remote Controlled Cars, Remote Vehicles, Ride-Ons & Electric Toys
Tags: საბავშვო ელექტრო კვადროციკლი, საბავშვო ელექტრო მანქანები, საბავშვო კვადროციკლი
Description
| Model: | XMX-607 |
| Material: | ABS plastic |
| Tire material: | Plastic |
| Seat material: | Eco-leather + belt |
| Energy: | Battery |
| Battery: | 12V7AH |
| Number of motors: | 2 |
| Charging time: | 3-4 hours |
| Working time Time: | 30–60 min |
| Number of seats: | 2 |
| Size: | 124.6 x 90.2 x 73.8 cm |
| Functions: |
|
| Suitable age: | 2 to 8 years old |
| Color: | Green, red, blue. |
| Max. Load: | 50 kg |
| Weight: | 22 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
Children’s two-seater electric buggy KKL808-2/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
SKU:
KKL808-2
-27%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Yellow
CraZon Hot Rod Kids Car 4×4 Off-Road Vehicle / Off-Road Remote Control Car with Rechargeable Battery / Remote and Remote Control Cars / Radio Controlled Car / Toys
-23%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Red
White
Electric car Bentley YT-3688/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
-10%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Dark red
Red
White
Electric car BJQ-X7/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
-45%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Green
