Children’s electric motorcycle Yamaha R15/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
500,00 ₾ Original price was: 500,00 ₾.399,00 ₾Current price is: 399,00 ₾.
🔸 Choose your desired color
| Weight | N/A |
|---|---|
| Color |
Blue ,Red ,White |
| Model: | R15 |
| Material: | ABS, plastic, steel |
| Tire material: | plastic |
| Energy: | Battery |
| Battery: | 12 V 7Amps protective element |
| Number of engines: | 2 |
| Maximum speed: | 7 km/h |
| Charging time: | 2-3 hours |
| Working time Time: | 30–60 min |
| Number of seats: | 1 |
| Size: | 120 x 74 cm |
| Functions: |
|
| Suitable age: | 2 to 9 years old |
| Color: | Blue, Red, White. |
| Max. Load: | 40 kg |
| Weight: | 10 kg |
Powered by a 12-volt battery, it provides a balance of power and safety for an exciting yet For controlled riding. Designed for children, providing a safe and age-appropriate riding experience. Ideal for young riders who want to experience the joy of riding a real motorcycle. Equipped with a music panel, your child can enjoy tunes while riding.
Convenient volume controls ensure a pleasant riding experience. Sporty and stylish Yamaha
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
Children’s electric car Toyota JM-2199A/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
Children’s electric motorcycle V9R/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
Children’s racing electric car/Children’s racing cars with remote control/Electric car for children (Children’s racing car/Children’s electric karting)
Children’s two-seater electric buggy KKL808-2/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
Children’s two-seater electric car AT-1719-1/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for older children with lights and sound effects
Electric car Bentley YT-3688/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
Electric car Mercedes-Benz FT-988/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
