Children’s electric motorcycle AB-5588/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
550,00 ₾
🔸 Select the desired color
| Weight | N/A |
|---|---|
| Color |
Grey ,Pink ,Red |
SKU:
N/A
Categories: Electric Motorcycle, Kids Electric Car, Remote Vehicles, Ride-Ons & Electric Toys
Tags: საბავშვო ელექტრო მანქანები, საბავშვო ელექტრო მოტოციკლი
Description
| Model: | AB-5588 |
| Material: | Plastic, Iron |
| Tire material: | EVA rubber |
| Seat material: | Eco-leather |
| Energy: | Battery |
| Battery: | 12V |
| Number of engines: | 2 |
| Maximum speed: | 5 km/h |
| Working Time: | 30–60 min |
| Number of seats: | 2 |
| Size: | 136*65*87 cm |
| Functions: |
|
| Suitable age: | 1 to 10 years |
| Color: | Red, gray, Pink. |
| Max. Load: | 45 kg |
| Weight: | 15 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
-35%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Red
White
Children’s electric car Mercedes AMG KY-6688/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
White
Children’s electric car Toyota JM-2199A/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
-31%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Red
Children’s electric motorcycle 800rc/children’s electric three-wheeled motorcycle/children’s electric motorcycles/electric motorcycle for children with lights (children’s electric car)
Children’s racing electric car/Children’s racing cars with remote control/Electric car for children (Children’s racing car/Children’s electric karting)
SKU:
BTGE4
-11%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Blue
Electric car Mercedes-Benz FT-988/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
-15%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Yellow
Green
