Children’s electric motorcycle 800rc/children’s electric three-wheeled motorcycle/children’s electric motorcycles/electric motorcycle for children with lights (children’s electric car)
650,00 ₾ Original price was: 650,00 ₾.450,00 ₾Current price is: 450,00 ₾.
🔸 Select the desired color
| Weight | N/A |
|---|---|
| Color |
Blue ,Red |
Description
| Model: | 800rc |
| Material: | Plastic, Iron |
| Tire material: | EVA rubber |
| Seat material: | Eco-leather |
| Energy: | Battery |
| Battery: | 12V 12Ah |
| Number of motors: | 2 |
| Maximum speed: | 7 km/h |
| Working time: | 30–60 min |
| Number of seats: | 1 |
| Size: | 125 x 63 x 70 cm |
| Functions: |
|
| Suitable age: | 3 to 8 years old |
| Color: | Red, blue. |
| Max. Load: | 30 kg |
| Weight: | 15 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
-20%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Red
White
Children’s electric motorcycle Yamaha R15/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
Children’s racing electric car/Children’s racing cars with remote control/Electric car for children (Children’s racing car/Children’s electric karting)
SKU:
BTGE4
-10%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Dark red
Red
White
Electric car BJQ-X7/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
Electric car Bugatti 806-R/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
SKU:
806-R/10
-20%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Red
Electric car i7 566/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
-11%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Blue
Electric car Mercedes-Benz FT-988/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
-15%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Yellow
Green
