Children’s electric motorcycle V9R/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
650,00 ₾ Original price was: 650,00 ₾.539,00 ₾Current price is: 539,00 ₾.
🔸 Choose your desired color
| Weight | N/A |
|---|---|
| Color |
Black ,White |
SKU:
N/A
Categories: Electric Motorcycle, Kids Electric Car, Remote Vehicles, Ride-Ons & Electric Toys
Tags: საბავშვო ელექტრო მოტოციკლი, საბავშვო სამბორბლიანი მოტოციკლი
Description
| Model: | V9R |
| Material: | Plastic |
| Tire material: | EVA rubber |
| Seat material: | Eco-leather |
| Maximum speed: | 7 km/h |
| Number of seats: | 1 |
| size: | 130 x 60 x 75 cm |
| Features: |
|
| Suitable age: | 2 to 7 years |
| Color: | Black, Blue. |
| Max. load: | 35 kg |
| Weight: | 13 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
-31%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Red
Children’s electric motorcycle 800rc/children’s electric three-wheeled motorcycle/children’s electric motorcycles/electric motorcycle for children with lights (children’s electric car)
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Red
Children’s electric motorcycle R1250/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
Children’s racing electric car/Children’s racing cars with remote control/Electric car for children (Children’s racing car/Children’s electric karting)
SKU:
BTGE4
Children’s two-seater electric buggy KKL808-2/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
SKU:
KKL808-2
-10%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Dark red
Red
White
Electric car BJQ-X7/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
Electric car Bugatti 806-R/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
SKU:
806-R/10
