Children’s two-seater electric car AT-1719-1/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for older children with lights and sound effects
1 200,00 ₾ Original price was: 1 200,00 ₾.849,00 ₾Current price is: 849,00 ₾.
🔸 Choose your desired color
| Weight | N/A |
|---|---|
| Color |
Black ,Red |
Description
| Model: | AT-1719-1 |
| Material: | ABS plastic |
| Tire material: | EVA rubber |
| Seat material: | Leather + belt |
| Energy: | Battery |
| Battery: | 12V10ah |
| Number of engines: | 4 |
| Charging time: | 3-4 hours |
| Number of seats: | 2 |
| Size: | 135 cm x 86 cm x 52 cm |
| Features: |
|
| Suitable age: | 1 to 8 years old |
| Color: | Red, black. |
| Max. load: | 45 kg |
| Weight: | 20 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
White
Children’s electric car Toyota JM-2199A/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
-20%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Red
White
Children’s electric motorcycle Yamaha R15/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
Children’s racing electric car/Children’s racing cars with remote control/Electric car for children (Children’s racing car/Children’s electric karting)
SKU:
BTGE4
-27%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Yellow
CraZon Hot Rod Kids Car 4×4 Off-Road Vehicle / Off-Road Remote Control Car with Rechargeable Battery / Remote and Remote Control Cars / Radio Controlled Car / Toys
Electric car Bugatti 806-R/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
SKU:
806-R/10
SPRAY Remote Control Toy Jeep / DFT ROAD DRIVE All-terrain Remote Control Vehicle with Rechargeable Battery / Remote and Remote Control Vehicles
SKU:
DFTBT
-16%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
White
