Electric car Bugatti 806-R/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights
930,00 ₾ Original price was: 930,00 ₾.799,00 ₾Current price is: 799,00 ₾.
| Weight | 20 kg |
|---|
3 in stock
Description
| Model: | 806-R |
| Material: | Plastic |
| Tire material: | EVA |
| Seat material: | Eco-leather, +seat belt |
| Energy: | Battery |
| Battery: | 12V7AH*1 |
| Number of engines: | 4 |
| Number of seats: | 2 |
| Size: | 135 x 72 x 47 cm |
| Functions: |
|
| Suitable age: | 3 to 12 years |
| Color: | Red |
| Max. load: | 55 kg |
| Weight: | 20 kg |
Shipping & Delivery
Order and Delivery
Orders are accepted daily during the business hours indicated on the website.
Delivery is completed within 3 business days.
The customer is required to provide an accurate address and contact information.
The company is not responsible for delayed delivery caused by incorrect information provided by the customer.
Related products
-22%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Blue
Red
Children’s electric motorcycle R1250/Children’s electric three-wheeled motorcycle/Children’s electric motorcycles/Electric motorcycle for children with lights (Children’s electric car)
-29%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Red
Children’s two-seater electric car AT-1719-1/Children’s electric car/Children’s electric cars with remote control/Electric car for older children with lights and sound effects
-20%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Red
Electric car i7 566/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
-11%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Black
Blue
Electric car Mercedes-Benz FT-988/Children’s electric cars with remote control/Electric car for children with lights and sound effects
SPRAY Remote Control Toy Jeep / DFT ROAD DRIVE All-terrain Remote Control Vehicle with Rechargeable Battery / Remote and Remote Control Vehicles
SKU:
DFTBT
